Дизайн-студія YOD Design Lab

Історія дизайн-студії YOD Design почалась у 2004 році, коли засновник студії Володимир Непийвода та креативний директор Дмитро Бонеско об'єднали свої зусилля та зібрали надійну команду архітекторів, конструкторів и дизайнерів. Зараз, студія працює переважно з комерційними об'єктами, розробляючи дизайн для ресторанів, готелів, барів и кафе.

Коли ми починаємо працювати над новим проектом, ми прагнемо стати надійним партнером, який розуміє суть ресторанного бізнесу та потреби замовника. Першочергово, мы шукаємо ідею, яка вірветься в людську свідомість і допоможе Вам отримати значну кількість постійних клієнтів. Для створення завершеного клієнського проекту, ми індвидіуально проектуємо меблі, освітлення та предмети декору,застосовуємо експерементальні рішення, розробляємо неймінг, графічний дизайн та подачу страв..

Зараз в нашому портфоліо - найкращі заклади України, а серед клієнтів - успішні рестораторі та власники готельних комплексів.Щорічно, проекти YOD Design LAB публікуються в авторитетних видавництвах та перемагають у професійних конкурсах. Але найважливішим є те, що вони дарують нашим клієнтам любов та довіру відвідувачів..