Про нас

Компанія Glazer на ринку України працює з 1997 року, займається повною комплектацією об'єкту плиткою, сантехнікою, меблями, світлом, паркетом, тощо. Працюємо безпосередньо з фабриками в Італії, Німеччини, Іспанії, Португалії, Чехії, Англії, Польщі, Франції, Швейцарії, Америці. Маємо власну логістику з Європи та інших країн світу.

Ми відкриті до співпраці з архітекторами і дизайнерами, виконробами і будівельними компаніями.

Укомплектовано тисячі об'єктів, приватних квартир, ресторанів, готелів, банків, магазинів.

Комплектуємо об'єкти в Україні, Європі, Росії, Казахстані, Америці. Ми завжди прагнемо розширити наші можливості, і знаходимо для наших клієнтів найвишуканіші товари по всьому світу і доставляємо їх.

Основа нашого успіху в злагодженій роботі команди, професіоналізмі, чесності та тісній співпраці. Всі ваші побажання і ідеї втіляться в реалії. Працюючи з компанією Glazer, ви вибираєте надійного партнера і професіоналів у своїй справі.

Ви дизайнер, архітектор або безпосередньо клієнт? Знаєте, що хочете, але не можете знайти в магазинах вашого міста даний товар?

Ми вам його доставимо з будь-якої частини земної кулі, в найкоротші терміни.

З питань співпраці звертатися за вказаними контактами, ми з радістю відповімо на всі питання і приймемо участь у Вашому проекті.

 

З повагою

Керівник компанії Glazer

Олександр Турпетко

 

Наша Команда

Олександр

Керівник компанії

Віктор

Менеджер проектів.

Лариса

Менеджер по роботі з постійними клієнтами. Напрям: сантехніка, плитка.

Катерина

Імпорт та експорт менеджер.

Дмитро

Менеджер по роботі з постійними клієнтами. Напрям роботи: побутова техніка, паркет, освітлення.